Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Uncategorized @lv

Kā notiek saules paneļu uzstādīšana ar Saulesparki.lv? 8 soļi:

Kā notiek saules paneļu uzstādīšana ar Saulesparki.lv? 8 soļi:

17. Nov. 2022

Kā notiek saules paneļu uzstādīšana pie mums veikals.energrid.lv jeb “JB SunPower”? Iziesim cauri 8 soļiem, lai Jums būtu skaidrs process no A līdz Z.

Jau iepriekš esam rakstījuši par daļu no paveiktajiem projektiem, kā arī īsi atbildējuši uz Jūsu biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Šajā blogā iziesim cauri, kā parasti pie mums notiek sadarbības process.

1. Jūs piesakieties veikals.energrid.lv uz konsultāciju.

To varat izdarīt šeit, atstājot savu e-pastu un telefona numuru, vai tieši uzrunājot kādu no klientu konsultantiem.

Uz konsultāciju var pieteikties ikviens – gan uzņēmējs, gan privātmāju īpašnieks, biedrības, organizāciju pārstāvis; kā arī zemes īpašnieki, kuriem ir mērķis uzstādīt industriālo saules parku savā īpašumā.

Turpmākais process, kuru redzēsiet, ir līdzīgs visos gadījumos, taču biznesa un industriālo saules parku jautājumos ir daudz detalizētāks un apjomīgāks.

Tāpēc šoreiz – par to, kā process izskatās privātmāju īpašniekiem.

2. Klientu konsultants Jums piezvana un uzdod jautājumus.

saules-paneli-no-a-lidz-z-jb-sunpower-konsultacija

Sarunā ar klientu konsultantu Jūs mums pastāstāt savas vēlmes, vajadzības un mērķus, kurus vēlētos sasniegt, uzstādot saules paneļus:

  • dažreiz tas nozīmē pilnīgu energoneatkarību,
  • dažreiz – pāriet uz saules enerģiju ar ražību, kas atbilst esošajam elektroenerģijas patēriņam ar neto sistēmu;
  • kādam citam ir vēlme ar saules paneļu palīdzību mainīt iepriekšējo siltumapgādes veidu vai pāriet uz elektroauto – tātad, palielināt esošo elektroenerģijas patēriņu.

Lai kāds būtu Jūsu mērķis, to klientu konsultants Jums jautās, reizē ar citiem, precizējošiem jautājumiem par esošo elektroenerģijas patēriņa apjomu, kā arī mājas jumta specifiku, ja plānojat paneļus uzstādīt uz jumta.

Par to, kādi būs šie jautājumi, varat gūt ieskatu saules paneļu kalkulatora rīkā šeit.

Klientu konsultants arī atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem par iespējamā atbalsta iespējām, tai skaitā, VARAM un Altum atbalsta programmām saules paneļu uzstādīšanai un to galvenajām atšķirībām, lai varat izvēlēties Jums piemērotāko.

3. Projektētājs veic rūpīgus aprēķinus un simulāciju.

saules-paneli-projektesana

 

Tad, kad klientu konsultantam ir visa nepieciešamā informācija un sarunas laikā esat kopīgi izlēmuši par tālākiem soļiem, viņš tālāk iegūto informāciju nodod mūsu projektētājiem. 

Projektētāji, ņemot vērā ievāktos datus, īpašā datorprogrammā izgatavo precīzu Jūsu mājas simulāciju un aprēķina, kāda būtu Jums visefektīvākā saules paneļu sistēma.

Galā Jūs redzēsiet, cik elektroenerģijas tā gadā saražos, kur tieši uz Jūsu jumta varētu stāvēt saules paneļi, kādā leņķī, cik platības tas aizņems, un citu svarīgu informāciju.

4. Noslēdzam līgumu, kurā Jums ir skaidra informācija par sadarbības nosacījumiem.

Līgumā skaidri un caurspīdīgi redzēsiet visus nosacījumus, izmaksas, garantijas, apdrošināšanas polises noteikumus, kā arī termiņu saules paneļu uzstādīšanai. 

5. Jūsu saules paneļu sistēmas sakomplektēšana.

Saules paneli-jasolar

Kad līgums noslēgts un citi dokumenti, kas nepieciešami saules paneļu uzstādīšanai, nokārtoti, projektētājs sastāda konkrētu sarakstu ar visu Jūsu saules paneļu sistēmai nepieciešamo (saules paneļi, invertors, stiprinājumi, vadi u.c.).

Šo sarakstu klientu konsultants nodod tālāk mūsu sadales stuktūrvienības vadītājam, kurš parūpējas, lai ar čaklās komandas palīdzību mūsu noliktavas krājumos esošās sastāvdaļas tiktu sakomplektētas. 

Tāpat sadales struktūrvienības vadītājs ieliek plānā vienu no mūsu pašu montieru brigādēm, kas noteiktajā datumā dosies uz Jūsu īpašumu uzstādīt paneļus.

6. Jūsu saules paneļu uzstādīšana.

saules-panelu-uzstadisana-ziema

Parasti īsākais posms no visiem! Mūsu prasmīgā montieru brigāde dodas pie Jums uzstādīt saules paneļus un paŗējās sastāvdaļas pēc projektētāju iepriekš rūpīgajās simulācijās izstrādātā plāna.

Jūs vienmēr tiksiet informēti, kad montieru brigāde dosies ciemos, un cik ilgs ir plānotais uzstādīšanas laiks.

7. Testēšana, pieslēgšana tīklam un nodošana Sadales Tīklā.

Kad saules paneļi un invertors uzstādīts, uz Jūsu māju dodas kāds no mūsu sertificētajiem elektromontieriem, veic nepieciešamos testus un pieslēdz invertoru Sadales tīklam.

8. Saules paneļi ražo elektrību!

invertors-huawei-aplikacija

Jums sāk darboties invertora aplikācija, kurā redzat saules paneļu saražoto elektroenerģijas apjomu, cik daudz ir nodots tīklā, kā arī ietaupījumu, kuru Jums dod šis alternatīvais elektroenerģijas ražošanas veids, salīdzinot ar tarifu, kāds Jums bijis iepriekš.

Papildus tam, Jums nododam visu oficiāli nepieciešamo dokumentāciju, kā arī noformējam  valsts atbalsta dokumentus.

Tāds ir saules paneļu uzstādīšanas process no A līdz Z ar veikals.energrid.lv jeb SIA “JB SunPower”!

Cik klientiem jau esam uzstādījuši saules paneļus?

12.74-kw-zemes-sistema-2

Šeit varat apskatīt oficiālo statistiku (atceries mūsu oficiālo vārdu SIA “JB SunPower”, kad meklē tabulā), cik mājsaimniecībām jau esam uzstādījuši saules paneļus ar VARAM atbalstu – īstais apjoms ir vēl lielāks.

Prieks redzēt, ka veikals.energrid.lv iesaka arī citiem:

jb-sunpower-atsauksmes

Šeit – kāda mūsu klienta, Vladislava, video atsauksme.

Vēlies sākt sadarbību, vai vienkārši aprunāties, uzzināt sev interesējošos jautājumus? Piesakies sarunai ar klientu konsultantu.