Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

energrid-par-mums

Energrid: Latvijas enerģētikas uzņēmums

“Energrid” (agrāk – saulesparki.lv) ir 100% Latvijas enerģijas uzņēmums ar plašu pakalpojumu klāstu. Esam Ekonomikas ministrijas un VARAM konsultatīvo uzņēmumu sarakstā, oficiāli reģistrēti Būvniecības informācijas sistēmā (BIS).

Darbojamies pēc augstākajiem standartiem – to apliecina SIA “EnerGrid” iegūtie 4 ISO sertifikāti, kā arī ISO 9001:2015, CE, un  EN 1090-4 (TUV Nord) sertifikāti SIA “EnerGrid Steel”.

7

pakalpojumi elektrības nodrošināšanai Latvijā

1000+

izstrādāti projekti

4 ISO

sertifikāti kvalitātes apliecināšanai

>100

zinošu ekspertu Jūsu projektiem

Energrid komanda

Energrid – tā ir profesionāla un zinoša komanda, kas mērķtiecīgi virza uzņēmumu arvien augstāk attīstībā, padarot Latviju zaļāku.

Ticam, ka atjaunojamā enerģija ir atslēga ne tikai finansiālam ieguvumam mūsu klientiem, bet arī tīrākai, veselīgākai planētai.

Ikvienam Energrid komandā ir iespēja mācīties un attīstīties, strādājot pie ambicioziem un unikāliem projektiem.

Pievienojies!

Mūsu vērtības

Profesionalitāte

Esam stabils, drošs uzņēmums, kas ir Ekonomikas ministrijas un VARAM konsultatīvo uzņēmumu sarakstā, oficiāli reģistrēti Būvniecības informācijas sistēmā (BIS), un būsim šeit arī pēc 25 gadiem.

Kvalitāte

Izmantojam augstākās kvalitātes materiālus, piedāvājam kvalitatīvu pakalpojumu, katrs profesionālis ir zinošs tajā, ko dara. To apliecina 4 ISO sertifikāti.

Ātrums

Strādājam ātri un efektīvi, lai mūsu klienti varētu baudīt pakalpojumu priekšrocības maksimāli īsākajā termiņā.

Mūsu misija - nodrošināt pieejamu, pilna cikla enerģētikas infrastruktūru ikvienam Latvijas un Eiropas iedzīvotājam, jo elektroenerģija ir pamats kvalitatīvai dzīvei un konkurētspējīgai uzņēmējdarbībai.

Kvalitatīvākās tehnoloģijas

Lielākais ieguvums Jums

Energrid darbības princips

Uzskatām, ka efektīvs enerģijas risinājums ir tikai tad, kad klientam no tā ir lielākais ieguvums. 

Mūsu pieeja ir vērsta uz to, lai katrs projekts būtu izstrādāts, ņemot vērā augstākos nozares standartus un klientu specifiskās vajadzības. Tā nodrošinām gan optimālu enerģijas efektivitāti, gan lielāko iespējamo ekonomisko atdevi Jums. 

Energrid ir apņēmies būt priekšgalā enerģijas risinājumu attīstībā, sekmējot ilgtspējīgu un augšupejošu nākotni Latvijā.

Jo mūsdienās elektroenerģija ir pamats visam – gan konkurētspējīga biznesa veidošanai, gan ērtai ikdienas dzīvei.

energrid-komanda

Priecāsimies palīdzēt!

Energrid komanda