Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Uncategorized @lv

Padarītie darbi Saulesparki.lv – ieskats 2022. gada vasarā

Padarītie darbi Saulesparki.lv – ieskats 2022. gada vasarā

04. Aug. 2022

Saules paneļu uzstādīšana Latvijā ir kļuvusi par vienu no populārākajiem tematiem. 

Nu jau arī piedāvājums ir audzis tā, ka gribas būt drošiem, ka saules paneļu uzstādīšanas uzņēmumam var uzticēties. Tas tomēr ir ieguldījums turpmākajiem 25-30 gadiem, vai ne?

Līdz ar to, pieaug Jūsu vēlme pārliecināties, ka uzņēmums, kas Jums piedāvā saules paneļu uzstādīšanu, ir zinošs tajā, ko dara.

Tieši tāpēc šajā blogā parādīsim dažus no saviem pēdējā laika darbiem gan privātajā, gan biznesa sektorā, kā arī atbildēsim uz Jūsu biežo jautājumu – vai palīdzam ar valsts atbalsta dokumentu kārtošanu.

(Ja kas paliks neatbildēts, droši vērsieties pie jebkura no mūsu konsultantiem šeit.)

Kā arī, būtiska informācija, pirms dalāmies ar paveikto – mēs, saulesparki, esam pazīstami arī kā SIA “JB SunPower” – tā mūs atradīsiet visos oficiālajos reģistros.

Tagad – pie lietas!

Saules paneļu uzstādīšana privātmājām – pāris no paveiktajiem projektiem

Esam uzstādījuši saules paneļus uz vairākiem simtiem privātmāju jumtu.

Lai būtu vieglāk orientēties, sakārtojām pāris mūsu paveikto projektu piemērus pēc jumtu plaknēm, uz kurām uzstādīti saules paneļi.

Tāpat arī šajā blogā salikām dažādas situācijas dažādiem saimniekiem. Lai arī kā šķistu, ka mājas Latvijā ir līdzīgas, katrs gadījums tiešām ir individuāls. Tāpēc vienmēr varat būt droši – mums ir pieredze ar dažādākajām mājsaimniecībām, un katrai risinājums tiek piemeklēts rūpīgiem aprēķiniem un tieši Jūsu mājsaimniecības vajadzību un ieradumu izpētes.

Saules paneļi, kas uzstādīti privātmājas vajadzībām: vienā plaknē

Saules paneļi vienā plaknē uz mājas jumta

saules-paneli-privatmajam-lapsas-2-saulesparki

Pie mums vērsās privātmājas īpašnieks, kurš vēlējās laicīgi samazināt savas ikgadējās elektroenerģijas izmaksas. 

Pēc aprēķiniem un sarunām ar klientu par viņa vēlmēm, nonācām pie risinājuma, kurš ļauj ar saules paneļiem nosegt lielāko daļu no gada elektroenerģijas patēriņa.

Uz mājas jumta tika uzstādīti 7.02 kW saules paneļu sistēma ar AllBlack saules paneļiem, kas klienta elektroenerģijas rēķinu padara izdevīgāku par nedaudz vairāk, nekā 1000 EUR gadā.

Saules paneļi vienā plaknē uz saimniecības ēkas

Arī šis klients pie mums vērsās, lai palielinātu savu neatkarību no elektroenerģijas cenu svārstībām. Pēc konsultācijas, aprēķiniem un apspriedes ar klientu nonācām pie risinājuma – uzstādīt 9.36 kW saules paneļu sistēmu uz mājai blakus esošās mājsaimniecības jumta.

Šis risinājums ļauj pilnībā nosegt gada maksu par elektroenerģiju, kā arī to pat palielināt.

Saules paneļi vienā plaknē uz zemes

saules-paneli-zemes-stiprinajumi-jb-sunpower

Šī klienta, savukārt, stāsts bija sekojošs. Piederošajā īpašumā ir ļoti liela platība un pieejams brīvs, saules apspīdēts laukums starp īpašumā esošajiem kokiem, kur netraucēti var uzstādīt unikālu saules paneļu sistēmu ar zemes stiprinājumiem. 

Saules paneļu sistēma ar zemes stiprinājumiem ļauj klientam nosegt visu gada elektroenerģijas patēriņu un to gadu gaitā pat palielināt.

Saules paneļi, kas uzstādīti privātmājas vajadzībām: divās plaknēs

saules-paneli-privatmajam-carnikava-1

Saules paneļu uzstādīšana šai mājai bija citādāka, nekā iepriekšējām. Klienta mērķis bija uzstādīt tādu sistēmu, lai pēc uzstādīšanas varētu arī palielināt elektroenerģijas patēriņu. Pēc saules krituma uz jumtu nonācām pie risinājuma, ka 8,58 kW saules paneļu sistēmu uzstādīsim divās plaknēs. Saule dienas laikā rit tieši apkārt abām plaknēm, padarot saules enerģijas ražošanu vienmērīgu visas dienas garumā.

saules-paneli-privatmajam-marupe-2p-3

Klientam no šīs mājsaimniecības jumts bija veselās 4 plaknēs. Pēc aprēķiniem un klienta vēlmju pārrunāšanas tika uzstādīta 6,24 kW saules paneļu sistēma, kas klientam gadā ļauj ietaupīt aptuveni 700 EUR, kā arī mājsaimniecībā ieplānot nelielu elektroenerģijas patēriņa pieaugumu tuvāko gadu laikā. Arī šajā gadījumā 2 plaknes ļauj nodrošināt vienmērīgu saules paneļu ražību visas dienas garumā.

Saules paneļi, kas uzstādīti privātmājas vajadzībām: trīs plaknēs

Mājas saimnieks no Jūrmalas vēlējās nosegt lielāko daļu sava elektroenerģijas patēriņa ar saules paneļu saražoto elektrību.

Analizējot klienta elektrības patēriņa ieradumus, kā arī apskatot dažādus paneļu izvietojuma modeļus, tika izlemts uzstādīt 12,09 kW saules paneļa sistēmu trīs dažādās plaknēs. Tā, kā saules paneļi bija uzstādīti jau pirms vasaras, saules paneļu sistēma jau šogad saražos lielāko daļu no elektroenerģijas, kuru klients patērē gadā.

saules-paneli-privatmajam-saulesparki-atsauksmes-kalnciems

Tā, kā klienta mērķis bija uzstādīt pietiekoši lielu saules paneļu sistēmu, kura nosedz visu elektroenerģijas gada patēriņu un ļauj to palielināt, uzstādījām 10.14 kW sistēmu 3 plaknēs. Tā, kā jumts sastāv no daudz un dažāda lieluma, leņķa plaknēm, aprēķini bija veikti daudz un dažādās kombinācijās, līdz nokļuvām pie šādas, kas arī ir visefektīvāka klientam.

Saules paneļi, kas uzstādīti privātmājas vajadzībām: četrās plaknēs

Tiešām arī četrās plaknēs mēdz uzstādīt paneļus? Jā, mēs to varam apliecināt 🙂 

saules-paneli-privatmajam-mezares-3

Klienta mājas jumta esošā konstrukcija ļāva izvietot 10.92 kW paneļus tā, lai dienas un gada laikā paneļi spētu vienmērīgi un efektīvi ražot elektroenerģiju, gadā padarot elektrības rēķinu par vairāk, nekā 1800 EUR mazāku.

P.S.Tā, kā šobrīd ar jaunajiem grozījumiem, valsts atbalsts pieejams arī saules paneļu uzstādīšanai uz daudzdzīvokļu mājām – esam projektus veikuši arī tām!

Vairāk par jaunākajām VARAM atbalsta izmaiņām saules paneļu uzstādīšanai šeit.

Valsts atbalsts saules paneļu uzstādīšanai privātmājām

Bieži Jūs zvanāt ar jautājumu – vai varam Jums palīdzēt ar valsts atbalsta dokumentu sakārtošanu, uzstādot saules paneļus?

Atbilde viennozīmīgi ir Jā, varam!

Jau ilgu laiku esam vieni no vadošajiem Latvijā, kam Jūs uzticaties šajā jomā, un to pierāda statistika:

(oficiāli komersantu reģistrā esam atrodami kā SIA “JB SunPower”)

Paldies par uzticību, tas mūs motivē tiekties augstāk un darīt darbu vēl labāk!

Saules paneļi biznesam un industriālie saules parki

Vai darbojamies arī biznesa sektorā? Jā!

JB SunPower paveiktie darbi

Uzstādām saules paneļu sistēmas vadošiem uzņēmumiem savā nozarē, kā arī vairākiem industriālajiem centriem visā Latvijā, un citiem uzņēmumējdarbības veicējiem un organizācijām.

Jau ilgu laiku darbojamies arī pie saules parku izstrādes. 

Ne visu diemžēl Jums varam uzreiz stāstīt, lai arī ļoti to gribētos 🙂 Tāpēc par šiem, biznesa un industriālo saules parku paveiktajiem projektiem, informācija vēl sekos – jau esam procesā, lai Jums pastāstītu par lieliskiem projektiem, kas ļauj Latvijai ražot savu elektrību, no vietējās saules.

Kā Jūs to visu paspējat?

Ar čaklu, mērķtiecīgu darbu un regulāru jaunu kolēģu pievienošanu komandā.

Arī Tev, starp citu, ir iespēja – ja vēlies pievienoties vienai no straujāk augošajām nozarēm Latvijā, ieskaties šīs lapas apakšā – tur vienmēr atradīsi aktuālās vakances un to, kā tām pieteikties.

Ja vēlaties sekot līdzi jaunumiem, sekojat mums Facebook vai Linkedin, tur regulāri publicējam jaunāko informāciju.

Uzzini pirmais

Saules enerģijas noteikumi mainās strauji

Atstāj savu e-pastu un mēs Tevi informēsim par izmaiņām un citu aktuālo vienkāršā valodā.