Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Uncategorized @lv

Instrumentu un tehnikas tirgotāja “Stokker” centros enerģiju ražos saules paneļi

Instrumentu un tehnikas tirgotāja “Stokker” centros enerģiju ražos saules paneļi

25. Aug. 2022

 

Instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums “Stokker” uzstādīs saules paneļus sešos centros visā Latvijā – Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Rīgā, Saldū un Valmierā –, sasniedzot kopējo jaudu 750 kilovatus (kW) un investīcijas teju 1 miljona eiro apmērā. Kopš augusta sākuma saules paneļi jau ir sākuši ražot elektroenerģiju tirdzniecības un servisa centrā Jelgavā, bet visu projektu ir plānots pabeigt līdz 2023. gada pavasarim. 

Darbojoties augstas kvalitātes darba instrumentu un tehnikas tirdzniecības un apkalpošanas jomā, uzņēmumam vienlīdz svarīgi ir nodrošināt ilgtspējīgus un uz energoefektivitāti vērstus pasākumus. Ar saules paneļu saražoto elektroenerģiju plānots segt no 35% līdz pat 90% no konkrētā “Stokker” centra gada elektroenerģijas pašpatēriņa, būtiski paaugstinot uzņēmuma konkurētspēju un samazinot CO2 izmešu daudzumu vidē.

stokker-jb-sunpower-saules-paneli

“Stokker” uzņēmuma vadītājs Indrek Lillend norāda: “Šī brīža situācija prasa ātrus un konstruktīvus lēmumus, tāpēc esam rīkojušies un saules paneļi jau darbojas Jelgavas centrā. Pateicoties mūsu partneru SIA “JB Sun Power” tehniskajam izpildījumam, mēs esam pārliecināti, ka īstenosim savus tālejošos plānus un uzstādīsim saules enerģijas ražotājus vēl piecos tirdzniecības un servisa centros. Jau šobrīd jūtam saules paneļu priekšrocības, tāpēc esam gatavi dalīties savā pieredzē arī ar citiem uzņēmējiem.”

Uzņēmuma SIA “EnerGrid” (agrāk – “JB Sun Power”) valdes loceklis Kristaps Krūmiņš novērtē uzsākto sadarbību: “Esam lepni, ka varam nodrošināt šāda apjomīga mērķa sasniegšanu un ar darbiem apliecināt, ka atbilstam Stokker kvalitātes prasībām. Esam papildinājuši savu darbu portfeli ar vienu no lielākajiem saules parku projektiem biznesam Latvijā. Tajā pašā laikā ir gandarījums, ka klients redz tūlītēju ieguvumu no veiktajām investīcijām.”

stokker-jb-sunpower-saules-paneli-3

Par “Stokker”

“Stokker” ir vadošais augstas kvalitātes instrumentu un tehnikas tirdzniecības un servisa pakalpojumu uzņēmums Baltijā ar vairāk nekā 30 gadus ilgu pieredzi. Uzņēmumā strādā vairāk nekā 500 speciālistu visā Baltijā. “Stokker” grupas uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pārsniedz 150 miljonus eiro.

Par “EnerGrid”

“EnerGrid” (iepriekš veikals.energrid.lv) ir enerģētikas uzņēmums, viens no vadošajiem saules elektrostaciju un saules parku uzstādītājiem Latvijā. “EnerGrid”, ko daudzi agrāk pazinuši kā SIA “JB Sun Power” (nosaukums mainīts 2023.gada sākumā), ir Ekonomikas ministrijas un VARAM oficiālo konsultējošo uzņēmumu sarakstā, un attīstījies līdz vairāk, nekā 100 cilvēku komandai ar kvalificētiem speciālistiem ikvienā saules paneļu uzstādīšanas posmā.