Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Jaunumi

Saulesparki.lv maina zīmolu uz Energrid: jauns spēlētājs enerģētikas nozarē

Saulesparki.lv maina zīmolu uz Energrid: jauns spēlētājs enerģētikas nozarē

26. Feb. 2024

Saulesparki.lv, viens no vadošajiem saules paneļu uzstādītājiem Latvijā, paplašinās un maina zīmolu uz “Energrid”, tā apliecinot savu apņemšanos piedāvāt daudzveidīgākus enerģētikas risinājumus Latvijā.

2022. un 2023. gadā uzņēmums ir strauji audzis, sasniedzot 7 milj. EUR apgrozījumu un pārsniedzot 120 darbinieku skaitu. Uzņēmums pa šiem gadiem uzstādījis saules parkus mājsaimniecībām, uzņēmumiem un industriālajiem saules parkiem Latvijā un Eiropā ar kopējo jaudu 23.4 megavatu (MW).

EnerGrid SIA stabili turas ekii.lv oficiālās statistikas augšgalā kā viena no Latvijas iedzīvotāju iecienītākajām izvēlēm, uzstādot saules paneļus ar valsts atbalstu. 

Tagad, ejot līdzi tirgus vajadzībām, uzņēmums ir paplašinājis savu darbības jomu.

“Ar “Energrid” zīmolu apliecinām savu vēlmi paplašināt enerģētikas nozares perspektīvas Latvijā, piedāvājot klientiem arvien vairāk dažādus enerģētikas infrastruktūras projektēšanas, izbūves un apkalpošanas risinājumus. Tas ir stratēģisks lēmums un loģisks nākamais solis, lai turpinātu uzņēmuma attīstību,” tā Jānis Brikmanis, Energrid valdes loceklis.

Papildus saules enerģijas pakalpojumiem no 2024. gada Energrid piedāvās arī metālkonstrukciju ražošanu zaļās enerģijas projektiem, auto uzlādes staciju projektēšanu un uzstādīšanu, kā arī atjaunīgās enerģijas, elektroapgādes un elektronisko sakaru sistēmu projektēšanu un autoruzraudzību, elektroapgādes objektu būvniecību, apkalpošanu un elektroenerģijas uzkrāšanas risinājumus. 

 “Jau iepriekšējos gados piedzīvojām, kādas ģeopolitiskiem notikumiem var būt sekas uz Latvijas mājsaimniecību un uzņēmēju ikmēneša elektrības rēķiniem. Mūsu primārais mērķis ir nodrošināt izcilus risinājumus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām un veicina ilgtspējīgu attīstību, kļūstot arvien neatkarīgākiem no elektroenerģijas cenu svārstībām – ar arvien jauniem risinājumiem Latvijā, ne tikai saules enerģiju,” piebilst valdes loceklis Kristaps Krūmiņš.

Gada otrajā pusē plānots paplašināties vēl vairāk, piedāvājot citus inovatīvus risinājumus – darbs pie jauno pakalpojumu izstrādes jau ir procesā.

 Par “Energrid”

“Energrid”, Iepriekš saulesparki.lv, ir inovatīvs un strauji augošs uzņēmums atjaunojamās enerģijas nozarē, kas piedāvā plašu pakalpojumu klāstu, tostarp saules enerģijas risinājumus, metālkonstrukciju ražošanu un auto uzlādes stacijas. Uzņēmums ir apņēmies veicināt ilgtspējīgu un atbildīgu enerģētikas nākotni Latvijā.

Sazināties ar Energrid