Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Uncategorized @lv

Saules paneļi privātmājām: 4 lietas, ko sagaidīt no veikals.energrid.lv

Saules paneļi privātmājām: 4 lietas, ko sagaidīt no veikals.energrid.lv

18. Dec. 2022

Saules paneļi privātmājām vēl joprojām ir aktuāls temats Latvijā. Rūpīgākie saimnieki zina, ka ratus taisa ziemā, tāpat kā ziemā plāno saules paneļu uzstādīšanu.

Kāpēc? Iemesls ir vienkāršs.

Jau šobrīd vairumā saules paneļu uzstādīšanas uzņēmumos klientu vidū ir izveidojušās rindas.

Sākot gatavoties saules paneļu uzstādīšanai tagad un slēdzot līgumu tagad, būsiet droši, ka saules paneļi ir uzstādīti līdz nākošā gada pavasarim. 

Savukārt, piesakoties pavasarī, rindas, visticamāk, būs iestiepušās jau vasaras beigās. 

Līdz ar to, piesakoties tagad un uzstādot paneļus pavasarī, Jūsu paneļiem būs lielākā ražība jau no pirmā gada.

Ja šobrīd domā, kāpēc tā, šajā blogā par saules paneļu kalkulatoru varat apskatīt tipisko saules ražības grafiku pa mēnešiem. Uzreiz sapratīsi, kāpēc gudrāk ir uzstādīt saules paneļus pavasarī un “novākt lielāko ražu” jau no pirmā gada.

Tie, kuri pēta informāciju par saules paneļu uzstādīšanu Latvijā, redz, ka piedāvājums un apjoms tiem uzņēmumiem, kuri piedāvā saules paneļus, ir milzīgs. 

Ja saimnieks ir rūpīgs, viņš gribēs arī saprast, ar ko viens no viņa apsvērtajiem uzņēmumiem, komersantiem atšķiras no otra.

Zemāk esam sagatavojuši 4 lietas, kuras klienti, kam uzstādīti saules paneļi privātmājām, atsauksmēs min kā biežākos plusus sadarbībā ar mums. Šādi varat pieņemt labāku lēmumu, vai esam uz viena viļņa un šis ir tieši tas, ko meklējat.

Ja ne – arī labi, jo, kā jau tikko minējām, iespēju izvēlēties sev tīkamāko sadarbības veidu ir milzīgas.

Tātad – ko sagaidīt no veikals.energrid.lv, uzstādot saules paneļus privātmājām?

1. Gatavība iedziļināties un risināt nestandarta situācijas

Mūsu komandā ir daudz un dažādu konsultantu. Viens ir ātrs un viņam patīk teikt tikai svarīgāko informāciju. Cits iedziļinās detaļās un Jums izstāstīs sīki un smalki par katru niansi, pirms pieņemat lēmumu. 

Tai pat laikā, visi mūsu konsultanti ir kvalitatīvi apmācīti, lai spētu atrast risinājumu ikviena klienta vajadzībām.

Nestandarta jumti? Vēlme saules paneļus apvienot ar ko citu? Specifiski jautājumi par VARAM atbalstu saules paneļu uzstādīšanai? Zināt, ka pie mums jebkuru Jūsu jautājumu uztvers ar nopietnību un vēlmi to risināt.

Te pāris ekrānšviņi ar klientiem, kuri izvēlējušies ar savu pieredzi dalīties sociālajos tīklos:

https://www.youtube.com/watch?v=uO-WEURNJks

Paldies, ļoti to novērtējam!

2. Pilna servisa pakalpojums

Ir uzņēmumi, kuri piedāvā tikai uzstādīšanu, vai tikai tirgo paneļus. Lai arī mums nesen ir atvērts e-veikals un paneļus var iegdāties arī tie saimnieki, kuri tos vēlas uzstādīt paši, mūsu spēcīgākā puse ir A-Z serviss.

Ko tas nozīmē? Tas nozīmē to, ka mēs Jums nodrošinām pilna servisa pakalpojumu. Sākot no precīziem lielākās ražības aprēķiniem tam paredzētās programmās, beidzot ar uzstādīšanu, dokumentu sakārtošanu un saules paneļu pieslēgšanu Sadales tīklā.

To mums ļauj darīt profesionāļu komanda ikvienā no saules paneļu uzstādīšanas soļiem (attēlā redzi tikai montieru komandas):

  • Klientu konsultanti – apmācīti saules enerģijas jomā, pārzina visu procesu no A līdz Z, kā tilts starp Jūsu vēlmēm un visiem nākošajiem komandas posmiem;
  • Projektētāji – profesionāļi savā jomā, apmācīti darboties ar īpašām programmām, kuras līdz pēdējai niansei aprēķina labāko saules paneļu novietojumu, leņķi, paneļu skaitu u.c. 
  • Apsekotāji – darbinieki, kuri, ja nepieciešams, dosies pie Jums uz mājām un izmērīs plānoto saules paneļu platību līdz centimentram, pārliecinoties, ka projektētāju plāns atbildīs realitātei;
  • Noliktavas darbinieki – prasmīgi, operatīvi un ātri spēj uzturēt kārtībā mūsu saules paneļu, invertoru u.c. komponenšu krājumus un efektīvi sakomplektēt nepieciešamo montieru darbam;
  • Montieru brigādes – pieredzējuši, sertificēti speciālisti, kuri ātri un prasmīgi uzstādīs saules paneļus noteiktajā datumā.
  • Elektromontieri – pieredzējuši, sertificēti speciālisti, kas ātri un droši pieslēgs invertoru, kad montieru darbs būs paveikts.
  • Kā arī citi speciālisti, kuri kā skudriņas raiti palīdz visiem šiem pārējiem kolēģiem darīt savu darbu labi. 

Lepojamies ar savu komandu!

3. Filosofija: ekonomiskais pamatojums

Mūsu galvenais mērķis ir ikvienam klientam panākt ekonomiski pamatotāko risinājumu. Tas visbiežāk, kā jau ikvienā nozarē dzīvē, nozīmē, ka tas nebūs “vislētāk”.

Līdz ar to, ja esi no tiem, kuri meklē vislētāko variantu pašā sākumā – tas noteikti nebūs veikals.energrid.lv.

Tas, kas šeit būs – efektīvākie, jaudīgākie, labākie saules paneļi privātmājām; kvalitatīvākie invertori un precīzi aprēķini, lai investīcija, kura sākumā šķiet lielāka, ilgtermiņā izrādītos visizdevīgākā un nestu Tev lielāko atdevi.

saules-paneli-projektesana

Tāpat arī, pie mums nākot, zini, ka izmaksas, kuras saņemsi pēc projektētāja veidotās simulācijas, sevī neslēps nekādus zemūdens akmeņus. Tas, ko redzēsi, arī būs tas, kas jāmaksā, un pēc tam tikai jāpriecājas par to, kā paneļi, stilizēti izsakoties, “ražo naudu atpakaļ”.

Kā mēs saviem klientiem palīdzam optimizēt sākotnējās izmaksas? 

Sagatavojam dokumentāciju valsts atbalstam (ja klienta gadījums to ļauj), kā arī esam sagatavojuši vairākas iespējas, kā caur mūsu sadarbības partneriem izdevīgi saules paneļus uzstādīt ar nomaksu.

Vairāk par mūsu filosofiju jeb to, kāpēc lētāk ne vienmēr ir labāk, un kā izvērtēt saules paneļu cenu gudri – šajā blogā.

4. Pieredze un pamatīgums.

Saulesparki.lv jeb SIA “JB SunPower” ir reģistrēti Būvniecības informācijas sistēmā, kā arī atrodamies Ekonomikas ministrijas un VARAM oficiālo konsultējošo uzņēmumu sarakstā.

Esam nopietns uzņēmums ar lielu misiju un enerģisku, jaudīgu komandu, kurai patīk izaicinājumi.

Tas viss šogad arī atspoguļojas oficiālajā ekii.lv statistikā – ar mūsu oficiālo nosaukumu SIA “JB SunPower” atrodamies līderu pozīcijās starp tiem komersantiem, kurus saules paneļu uzstādīšanai ar valsts atbalstu izvēlas Latvijas iedzīvotāji.

Patīk tas, ko redzi?

Piesakies pirmajai konsultācijai un saņem aprēķinus – precīzu simulāciju savai saules paneļu sistēmai.

Starp citu, līdz 2022. gada 31. decembrim ir iespēja noslēgt līgumu īpaši izdevīgi – sākot maksāt tikai pāris mēnešus vēlāk. Vairāk informācijas šeit.

Lai izdodas atrast sev piemērotāko saules paneļu uzstādītāju, un samazināt mājsaimniecības izdevumus par elektroenerģiju dabai draudzīgajā veidā!