Pieteikties konsultācijai

Pakalpojums:

+371 29710098

Ziņa nosūtīta

Sākumlapa Blogs Kategorija: Uncategorized @lv

Kas mēs esam? Uzzini vairāk par veikals.energrid.lv

Kas mēs esam? Uzzini vairāk par veikals.energrid.lv

07. Jul. 2022

Saules parki – ar šādu vārdu arvien vairāk cilvēku, kuri plāno uzstādīt saules paneļus, mūs atpazīst. Kas mums ir raksturīgs, kādi esam un ko tieši piedāvājam?

Lasi blogā!

Kas Jūs esat?

Mēs esam uzņēmums – profesionālu cilvēku komanda, kas uzstāda saules paneļus visdažādākajām vajadzībām, vizdažādākajos projekta mērogos, no A līdz Z.

Kāda pie Jums ir saules paneļu cena privātmājām?

Šobrīd saules paneļus pie mums iegādāties nevar, līdz ar to, cena nebūs tikai par saules paneļiem. 

Mēs piedāvājam pilna servisa saules paneļu uzstādīšanu, kur, samaksājot vienu summu, Jums tiek izdarīts viss – izveidots projekts ar precīziem aprēķiniem, uzstādīti paneļi ar invertoru (strāvas pārveidotāju), visiem stiprinājumiem, pieslēgts NETO sistēmai un paneļi nodoti Jūsu lietošanai ar visu pareizo dokumentāciju, lai Jums nekad nav par visu jāuztraucas.

Kopumā saules paneļu uzstādīšanas cena atšķiras no jaudas, kuru saražos saules paneļu sistēma, un to aprēķinās konsultants pēc sarunas ar Jums, uzzinot Jūsu lokāciju, elektroenerģijas patēriņu gada griezumā u.c. parametrus.

Sarunai pieteikties varat šeit.

Vai Jūs palīdzat ar valsts atbalstu saules paneļu uzstādīšanai?

Jā, mēs palīdzam Jums ikvienā solī, kas ar to ir saistīts un to, ko var izdarīt Jūsu vietā, arī izdarām, piesakoties valsts atbalstam saules paneļu uzstādīšanā.

Kam jau esat uzstādījuši saules paneļus?

saules-paneli-privatmajam-marupe-2p-3

Mums ir vairākas brigādes, kuras katru dienu strādā pie saules paneļu uzstādīšanas visā Latvijā. Apskati daļu no paveiktajiem projektiem šeit! Darba mums pilnas rokas, tāpēc ne visi projekti šeit ir iekšā – to ir daudz, daudz vairāk.

Kā varam zināt, ka būsiet arī pēc 25 gadiem?

Esam Ekonomikas ministrijas un VARAM oficiālo konsultējošo uzņēmumu sarakstā, reģistrēti Būvniecības informācijas sistēmā, un ekii.lv vari redzēt, ka esam vieni no vadošajiem pēc uzstādīto projektu skaita. 

Esam nopietns uzņēmums nu jau ar vairāk, nekā 50 cilvēku komandu, kam rūp klientiem palīdzēt ilgtermiņā, arī ilgi pēc saules paneļu uzstādīšanas.

Kāpēc jūs neredzam ekii.lv?

Lai arī mūs plašāk var atpazīt kā veikals.energrid.lv, oficiālais uzņēmuma nosaukums  ir SIA “JB Sun Power” – pēc šī nosaukuma arī atradīsiet mūs ekii.lv sarakstā un citu oficiālo iestāžu sarakstos.

Kādus saules paneļus Jūs uzstādāt?

Mēs uzstādām AllBlack dizaina saules paneļus. Vienmēr rūpējamies, lai to ražotāji nāktu no prestižā Bloomberg saraksta TOP augšgala.

Kas ir AllBlack saules paneļi?

Tie ir monokristāliski saules paneļi (kas ir monokristāliski paneļi, lasiet šeit), kuriem ir elegants, melns dizains. Līdz ar to, tie ļoti neuzkrītoši iekļaujas privātmājas kopējā ainavā. 

Vai uzstādāt arī tos saules paneļus, kas silda ūdeni?

Visticamāk, runa ir par saules kolektoriem – tie ir atšķirīgi no saules paneļiem. Tos mēs neuzstādām.

Kādi invertori pie Jums pieejami?

Saviem klientiem uzstādām Huawei strāvas invertorus. Kāpēc tāda izvēle? Tiem ir 10 gadu garantija, tie nāk no stabila, droša ražotāja, pierādījuši sevi kvalitātē, kā arī tiem ir pieejama tālbvadības klientu servisa funkcija, saslēdzoties ar wifi. 

saules-paneli-privatmajam-spilve-invertors-HUAWEI

Papildus bonuss – ja vēlāk izlemsiet pieslēgt akumulatorus, Huawei invertoram to iespējams izdarīt bez papildus ierīču (izņemot, protams, paša akumulatora) iegādes. 

Citus knifus, kas Jums ļaus gudri izvērtēt saules paneļu uzstādīšanas cenu, skatieties šajā blogā.

Cik ilgā laikā uzstādīsiet saules paneļus privātmājai?

No līguma noslēgšanas brīža 2-3 mēnešu laikā, atkarībā pēc kopējās noslodzes. Vasaras laikā, kad pieprasījums ir īpaši augsts, tuvāk 3 mēnešiem, ziemas, pavasara mēnešos 2 mēnešu laikā.

Precīzs uzstādīšanas datums būs norādīts līgumā.

Vai varat uzstādīt saules paneļus arī biznesam?

Jā! To darām jau labu laiku, un priecāsimies palīdzēt arī Jūsu biznesam. 

Kādas investīcijas nepieciešamas, lai tiktu uzstādīti saules paneļi biznesam?

Tas ir atkarīgs no Jūsu iespējām, vēlmēm un izdevīgākajiem nosacījumiem tieši Jūsu biznesam un kredītportfelim. Piedāvājam trīs finansēšanas veidus, kuros saules paneļu uzstādīšanā investējat Jūs pilnībā, daļēji vai saules paneļu uzstādīšanu finansējam mēs, “JB Sun Power”. Šeit varat apskatīt visus trīs finansējuma modeļus. 

Kāda veida uzņēmumiem saules paneļu uzstādīšana ir izdevīgākā?

Tiem, kuru lielākais (vai procentuāli liels) elektroenerģijas patēriņš ir dienas laikā. Kāpēc – tas ļauj saules paneļu saražoto elektrību uzreiz patērēt. Gan izmaksu, gan efektivitātes ziņā tas sanāk visizdevīgāk.

Tai pat laikā, faktoru, kas ietekmē izdevīgumu, ir ļoti daudz, tāpēc tikai aprēķini ļaus Jums pieņemt labāko lēmumu savam biznesam.

Vai varu uzstādīt saules paneļus uz sava īpašuma un saražoto elektrību pārdot?

Jā, tas jau būs industriālais saules parks. Vairāk par to, kas tas ir, varat lasīt šeit. Piesakieties konsultācijai, lai noskaidrotu, vai un kādu saules parku varat uzstādīt uz sava īpašuma, kāds būtu tā potenciāls.

Saules parki… vai Jūs jau esat uzstādījuši saules parku?

Saules-parki-latvija

Esam izstrādes procesā. Tāpat arī sadarbojamies ar atsevišķu posmu nodrošināšanu tiem, kuri jau iepriekš sākuši darbu pie saules parka izbūves. 

Tas nozīmē, ka varu pie Jums vērsties arī tad, kad saules parki jau ir izstrādes procesā uz mana īpašuma?

Jā. Droši varat vērsties pie mums, ja nepieciešama palīdzība kādā no atsevišķiem posmiem (projektēšana, materiālu piegāde, zemes stendu uzstādīšana, piegādātu materiālu instalācija, būvuzraudzība u.c.).

Kur var pieteikties konsultācijai par saules paneļu vai parku uzstādīšanu?

Šeit – raksti pieteikumu, vai sazinies ar kādu no konsultantiem atsevišķi.

Vai pie Jums var nākt strādāt?

Jā! Darba ir daudz, mēs paplašināmies un meklējam spējīgus, kvalitatīva darba veicējus. Ieskaties šeit vakanču sadaļā un, ja redzi, ka atbilsti tam, ko meklējam – priecāsimies Tevi redzēt komandā!